مجتمع تجاری پالادیوم

Palladium Center Interior Design
تجاری
مجتمع تجاری پالادیوم
مکان
تهران - مقدس اردبیلی
کارفرما
خانم شیرمحمدی
مساحت
400 مترمربع
سال اجرا
1396 -1395
زمان اجرا
1 سال
سالن زیبایی شیر محمدی

سالن زیبایی شیرمحمدی بر اساس سبک طراحی داخلی مدرن شکل گرفته و ساختار و فرم فضا را سازماندهی شده است. سالن زیبایی بر مبنای این شیوه، دارای فضایی مینیمال و به دور از جزییات کلاسیک است چرا که هدف خود را به تمرکز و عملکرد بهینه فضا اختصاص داده است. در نهایت توانسته به ایجاد اتمسفری آرامش‌بخش و دلپذیر منجر شود تا مشتریان را به یک محیط کاری جذاب دعوت کند.

رنگ سفید به عنوان یک مولفه طراحی مدرن و به خاطر ایجاد فضایی بازتر و گشوده مورد استفاده قرار گرفته است. این رنگ در پوشش دیوار و سقف، ویترین و باکس‌ها، میزهای کار و مبلمان اداری مشهود است. همچنین بهره گیری از نور سفید به عنوان عامل مضاعف، این تاثیر را بیشتر بازتاب داده است.

 نورپردازی ، لامپ آویز، نورپردازی ملایم و غیر مستقیم، چشم اذیت نشود، ایجاد سایه نکند.

 

استفاده از رنگ خاص مبلمان در فضای روشن و سفید به یک جایگذاری زیبا منتهی شده است. استفاده از تنالیته خاکستری، بنفش و زرشکی از لحاظ بصری اثرگذاری بالایی دارد و کاربران فضا را متوجه تفاوت فضاها بر اساس رنگ مبلمان می‌سازد. راحتی و زیبایی مبلمان عامل دیگری است که طبق کاربری فضا، به آسودگی و لذت مشتریان کمک نموده و کیفیت محیط را افزایش می‌دهد. چیدمان درست و همنشینی متریال و مبلمان مولفه دیگری است که تناسب و آراستگی سالن را تقویت کرده است.

Beauty Salon